Otwórz formularz kontaktowy

Kariera

TMC Sp. z o. o. zatrudni:
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Zadania:
– zdobycie bazy stałych klientów
– budowanie trwałych relacji handlowych z Klientami

Wymagania:
– wykształcenie średnie lub wyższe
– konieczne doświadczenie w branży
– uczciwość, dyscyplina wewntrzna, dobra organizacja pracy
– umiejętność pracy samodzielnej
– dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów
– prawo jazdy

Wybranej osobie oferujemy:
– stabilne zatrudnienie
– wynagrodzenie prowizyjne powiązane z wynikami pracy
– samochód służbowy, laptop, telefon

Miejsce pracy:
– obszar Polski

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o pisemne zgłoszenie zawierające list motywacyjny, zdjęcie oraz CV na adres:

TMC Sp. z o.o.
Węgrowo 15a
86-302 Grudziądz
sprzedaz@tmc-grudziadz.pl

W aplikacjach prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”